Ягоди чорниці в цукровому сиропі: рецепт зберігає корисні властивості чорниці – приготування в домашніх умовах на зиму.

Чорниця (яфина) – унікальна ягідка, яка і коштує дешево і має яскравий смак. То чому б її не заготувати на зиму? Щоб максимально вберегти корисні властивості чорниці, спробуйте наш рецепт консервування з цукровим сиропом. Такий спосіб на диво простий і займає рекордно мало часу. На вашому столі  чорниця у сиропі – справжнє казкове задоволення!

Продовжувати читання Ягоди чорниці в цукровому сиропі: рецепт зберігає корисні властивості чорниці – приготування в домашніх умовах на зиму.

Домашній чорничний сироп: популярні рецепти приготування сиропу з чорниці на зиму

Чорниця всім нам відома своїми корисними властивостями. Включаючи в раціон достатню кількість ягід щодня, можна зміцнити і навіть відновити зір. Проблема в тому, що сезон свіжих плодів недовгий, тому, на допомогу господиням приходять різні заготовки з чорниці, які дають можливість насолоджуватися смаком літа всю зиму. Як відомо, чорницю можна заморозити, засушити або приготувати з неї, наприклад, чорничне варення, джем, або дуже популярні, останнім часом, сиропи. Продовжувати читання Домашній чорничний сироп: популярні рецепти приготування сиропу з чорниці на зиму