Сироп з цибулі і цукру: три рецепти приготування ефективних ліків від кашлю в домашніх умовах

В народній медицині є багато способів боротьби з кашлем. Найпоширенішим вважається сироп з цибулі та цукру. Завдяки ефективному натуральному засобу можна досить швидко здолати недугу, без значних затрат на ліки. В цій статті представлено всі способи приготування корисного сиропу.

Продовжувати читання Сироп з цибулі і цукру: три рецепти приготування ефективних ліків від кашлю в домашніх умовах

Як приготувати сироп з інжиру – смачну добавку до чаю або кави і засіб від кашлю.

Інжир є одною з найдавніших рослин на землі. Вирощувати його просто, а користь від плодів і навіть листя інжиру величезна. Одна тільки проблема – зрілі плоди інжиру можуть зберігатися лише пару днів. Є маса способів зберегти інжир і всі його корисні властивості на довший термін. Інжир в’ялять, варять з нього варення або сироп. Продовжувати читання Як приготувати сироп з інжиру – смачну добавку до чаю або кави і засіб від кашлю.

Сироп з шавлії – рецепт приготування в домашніх умовах

Шавлія має гостро-пряний, трохи гіркуватий смак. В кулінарії шавлія використовується в якості приправи до м’ясних страв, і як ароматизатор в лікеро-горілчаній продукції. Найчастіше шавлію використовують в лікувальних цілях у вигляді сиропу. Продовжувати читання Сироп з шавлії – рецепт приготування в домашніх умовах