Сушена червона горобина – як сушити ягоди в домашніх умовах правильно: в духовці, електросушарці або природною сушкою.

Ягідки червоної горобини у свіжому вигляді мають кислий, гіркий і терпкий смак. Але, якщо їх правильно заготовити, то отримаємо безліч смачних і корисних страв. Сьогодні поговоримо про засушування червоної горобини. У такому вигляді ви гарантовано будете постачати свій організм цілющими компонентами цілий рік. Ягода має складний хімічний склад, тому вона популярна у багатьох народів Європи. Вона містить вітаміни, мікроелементи, пектин, органічні кислоти, ефірну олію та іще багато інших потрібних людині компонентів. Засушування червоної горобини запобігає псуванню продукту й надійно зберігає властивості ягоди. Після джему і варення, це найпоширеніший спосіб зберігання цього яскравого представника зеленої аптеки.

Продовжувати читання Сушена червона горобина – як сушити ягоди в домашніх умовах правильно: в духовці, електросушарці або природною сушкою.

В’ялені ягоди червоної горобини – технологія в’ялення ягід горобини в домашніх умовах.

В’ялення ягід – один з простих способів заготовки корисних плодів на зиму. А в’ялена і суха червоноплідна горобина, про корисні властивості якої здавна знали наші предки, один з найсмачніших, екологічних і не хімічних варіантів зміцнення імунітету. Якщо годувати такими сухими вітамінами сім’ю протягом зими, то “аптечні” вітаміни Вам, напевно не знадобляться. Продовжувати читання В’ялені ягоди червоної горобини – технологія в’ялення ягід горобини в домашніх умовах.