Як солити таркінській перець на зиму

Коли мова йде про національні страви, багато хто приписує собі винахід тієї чи іншої страви. І з ними не посперечаєшся, адже, іноді не просто відшукати першоджерело. Така ж історія і з таркінськім перцем. Багато хто чув цю назву, але що таке «таркінській перець», ніхто не знає. Продовжувати читання Як солити таркінській перець на зиму

Солоний гострий перець на зиму – простий рецепт

Гострий перець – це цікавий і пікантний додаток до страв, який сподобається всім, хто любить гостру їжу. Ми пропонуємо дуже простий рецепт солоного гострого перцю. На приготування такої заготовки вам не доведеться витрачати багато часу, а смак у неї просто відмінний. Продовжувати читання Солоний гострий перець на зиму – простий рецепт

Вогненні запаси: що можна приготувати з гіркого перцю на зиму

Багато господинь добре знайомі з гірким стручковим перцем. При додаванні його до страв треба знати чітку межу, щоб їжа не отримала «неможливу гостроту». Варто пам’ятати, що крім аромату та оригінального пікантного смаку гіркий перець радує ще й лікувальними властивостями. Тому дбайливі господині цікавляться, як правильніше заготовлювати його, щоб зимою подарувати рідним неповторний смак домашніх страв з пікантними нотками.

Продовжувати читання Вогненні запаси: що можна приготувати з гіркого перцю на зиму

Солоний перець на зиму – як засолити болгарський перець за рецептом сухий посол.

У цьому рецепті розповім як вдома заготовити на зиму болгарський перець використовуючи, так званий, сухий посол. Такий метод засолювання вважається болгарським. Солоний перець виходить смачний, а зусиль і продуктів для заготовки потрібно мінімум.

Продовжувати читання Солоний перець на зиму – як засолити болгарський перець за рецептом сухий посол.

Солоний болгарський перець – рецепт як солити перець на зиму.

Щоб засолити болгарський перець за запропонованим рецептом потрібно витратити якийсь час. Однак перець, заготовлений запропонованим способом, виходить дуже смачним і ароматним.

Продовжувати читання Солоний болгарський перець – рецепт як солити перець на зиму.

Смачна морква солена на зиму із солодким перцем – простий рецепт домашньої заготовки з моркви.

Рецепт цієї заготовки з моркви відрізняється легкістю і простотою в приготуванні, так як моркву не потрібно дрібно нарізати. Від терки, так само, можна відмовитися. Солоні морква і перець смачні і красиво виглядають на столі. Кожен, навіть той, хто вперше зайнявся заготовками, зможе впоратися з рецептом, а маринованими овочами із задоволенням поласують всі Ваші гості і члени сім’ї. Продовжувати читання Смачна морква солена на зиму із солодким перцем – простий рецепт домашньої заготовки з моркви.