8 простих способів заготовки моркви про запас

Всім подобається морква за те, що вона яскравого кольору, приємного смаку та має багато корисних речовин. Її коренеплоди дозрівають, в порівнянні з іншими, досить швидко, та вже в другій половині літа тішать дачників. Заготовлювати моркву на зимовий період зовсім не складно, а готувати страви з неї зуміє навіть недосвідчена господиня.

Продовжувати читання 8 простих способів заготовки моркви про запас

Смачна морква солена на зиму із солодким перцем – простий рецепт домашньої заготовки з моркви.

Рецепт цієї заготовки з моркви відрізняється легкістю і простотою в приготуванні, так як моркву не потрібно дрібно нарізати. Від терки, так само, можна відмовитися. Солоні морква і перець смачні і красиво виглядають на столі. Кожен, навіть той, хто вперше зайнявся заготовками, зможе впоратися з рецептом, а маринованими овочами із задоволенням поласують всі Ваші гості і члени сім’ї. Продовжувати читання Смачна морква солена на зиму із солодким перцем – простий рецепт домашньої заготовки з моркви.

Хрустка солона морква на зиму. Простий рецепт солоної моркви – пальчики оближеш.

Хоч морква і продається цілий рік, але солона морква на зиму готується господинями в тих випадках, коли восени зібраний великий врожай і дрібні коренеплоди можуть не достояти до весни банально посохнувши. Приготована за цим рецептом помаранчева спокусниця, може використовуватися в складі абсолютно будь-яких страв і салатів. Спробуйте обов’язково! Продовжувати читання Хрустка солона морква на зиму. Простий рецепт солоної моркви – пальчики оближеш.