Смажені баклажани консервовані на зиму в домашніх умовах або як консервувати смачний салат з баклажанів з овочами.

Пропоную приготувати консервовані смажені баклажани з овочами – домашній рецепт смачної закуски з баклажанів. Рецепт дуже простий і дуже дуже смачний. У нашій родині його люблять навіть більше ніж баклажани з часником. Продовжувати читання Смажені баклажани консервовані на зиму в домашніх умовах або як консервувати смачний салат з баклажанів з овочами.

Смажені баклажани з часником в холодному маринаді на зиму

В період консервації багато господинь люблять запасатися баклажанами на зиму, що й не дивно. Користь від таких заготовок істотна. Та й варіантів приготування синеньких (ще одна назва цього овоча) безліч. Їх додають в зимові салати, квасять, солять, смажать, маринують. Продовжувати читання Смажені баклажани з часником в холодному маринаді на зиму

Смажені баклажани кружечками з зеленню і лимоном – простий рецепт смачної закуски з баклажанів на зиму без стерилізації.

Рецептів приготування “синеньких” безліч. Але ця заготовка з баклажанів підкуповує доступністю інгредієнтів і пікантним смаком. Вона не вимагає стерилізації і підходить навіть для тих, хто вперше вирішив приготувати закуску з “синеньких” на зиму. Продовжувати читання Смажені баклажани кружечками з зеленню і лимоном – простий рецепт смачної закуски з баклажанів на зиму без стерилізації.