Смачний салат з перцю з грибами печерицями

Салат з перцем та грибами – це цікава і дуже проста заготовка на зиму, рецепт якої ми вам пропонуємо.  Продовжувати читання Смачний салат з перцю з грибами печерицями

Рецепт салату з перцю і овочів – як приготувати смачний овочевий салат на зиму.

Скориставшись цим простим рецептом, Ви зможете заготовити смачний і корисний салат з перцю. Наявність в ньому інших овочів, покращує смак і вітамінну цінність цього зимового салату. Овочевий салат з перцем буде дуже до речі, коли взимку захочеться поставити на стіл смачне блюдо.

Продовжувати читання Рецепт салату з перцю і овочів – як приготувати смачний овочевий салат на зиму.

Папрікаш овочевий по угорськи на зиму – як приготувати папарікаш з солодкого перцю в домашніх умовах.

Паприка – це мелена приправа з стручків спеціального сорту солодкого червоного перцю. В Угорщині виробляють сім видів паприки. Угорщина – батьківщина не тільки великих композиторів Вагнера, Ференца Ліста, але також паприки і папрікашу. Блюдо паприкаш – це спосіб приготування в угорській кухні з додаванням великої кількості паприки або болгарського перцю. Його готують і як заготовку на зиму, і як другу страву – овочеву або м’ясну. Продовжувати читання Папрікаш овочевий по угорськи на зиму – як приготувати папарікаш з солодкого перцю в домашніх умовах.