8 простих способів заготовки моркви про запас

Всім подобається морква за те, що вона яскравого кольору, приємного смаку та має багато корисних речовин. Її коренеплоди дозрівають, в порівнянні з іншими, досить швидко, та вже в другій половині літа тішать дачників. Заготовлювати моркву на зимовий період зовсім не складно, а готувати страви з неї зуміє навіть недосвідчена господиня.

Продовжувати читання 8 простих способів заготовки моркви про запас

Смачна маринована морква – простий рецепт як маринувати моркву на зиму.

Цей простий домашній рецепт про те, як приготувати хрустку мариновану моркву, стане «паличкою-виручалочкою» для багатьох господинь. Маючи в “погребі” таку заготовку можна швидко накрити на стіл при несподіваному приході гостей. Незамінна вона і коли потрібно швидко приготувати зимовий салат або суп. І хоча, свіжа морква доступна в будь-який час року, варто витратити трохи свого вільного часу, щоб приготувати таку смачну і корисну в господарстві заготовку з моркви. Продовжувати читання Смачна маринована морква – простий рецепт як маринувати моркву на зиму.

Пікантна консервована морква з петрушкою і часником в яблучному соку – швидкий рецепт оригінальної заготовки з моркви.

Пікантна морква з петрушкою – досить незвичайна заготовка. Адже в ній крім цих двох корисних коренеплодів використовують ще часник і яблучний сік. А таке поєднання для нас не сильно звичне. Але її варто зробити не тільки любителям поєднувати незвичні продукти і смаки. У рецепті немає оцту, солі і цукру, а це робить заготовку з моркви, де консервантом виступає яблучний сік, ще більш корисною для здоров’я. Продовжувати читання Пікантна консервована морква з петрушкою і часником в яблучному соку – швидкий рецепт оригінальної заготовки з моркви.

Морква консервована – рецепт на зиму. Домашня заготовка, яка легко замінить свіжу моркву.

Легкий рецепт консервованої моркви дасть можливість взимку приготувати будь-яку страву з цим коренеплодом, коли свіжої вдома не виявиться. Продовжувати читання Морква консервована – рецепт на зиму. Домашня заготовка, яка легко замінить свіжу моркву.