Мочені яблука в домашніх умовах – перевірений рецепт як приготувати мочені яблука на зиму.

Це простий і смачний рецепт мочених яблук, які виходять хрумкими та твердими. Продовжувати читання Мочені яблука в домашніх умовах – перевірений рецепт як приготувати мочені яблука на зиму.

Червона горобина мочена з яблуками – простий рецепт смачної і корисної заготовки з горобини на зиму.

Засолювати можна не тільки овочі, але і ягоди. Горобина, мочена з яблуками – це цікава заготовка, яку просто приготувати. Продовжувати читання Червона горобина мочена з яблуками – простий рецепт смачної і корисної заготовки з горобини на зиму.

Мочені яблука і патисони в банках або бочці – рецепт приготування мочених яблук з патисонами на зиму.

Мочені яблука для багатьох – найсмачніші ласощі. Приготування їх на зиму не забирає багато часу і сил. Якщо Ви ще не знаєте як мочити яблука на зиму, та ще й разом з патиссонами, то цей рецепт для Вас. Продовжувати читання Мочені яблука і патисони в банках або бочці – рецепт приготування мочених яблук з патисонами на зиму.

Найсмачніші мочені яблука з гірчицею і медом

Сьогодні я хочу розповісти господиням, як приготувати на зиму дуже смачні мочені яблука з гірчицею і медом. Яблука можна мочити і з цукром, але саме мед надає яблукам особливу приємну солодкість, а додана в маринад суха гірчиця робить готові яблучка різкими, а ще завдяки гірчиці яблука після засолювання залишаються приємно твердими. Продовжувати читання Найсмачніші мочені яблука з гірчицею і медом