Ароматні заготовки з груш на зиму

Груша є справжнім фруктовим символом самого розпалу літньої пори. У неї неповторний смак, тому взимку також хочеться ним насолоджуватись. А для цього треба правильно зробити запаси з неї, щоб не «розгубити» корисні речовини плодів та здивувати взимку близьких та рідних ароматними стравами та напоями.

Продовжувати читання Ароматні заготовки з груш на зиму

Мариновані груші – рецепт як закрити груші на зиму смачно і незвично.

Коли груш вродило багато і заготовлено вже і варення, і джем, і компот …, то може виникнути питання: що приготувати з груш ще? Мариновані груші! Ми зараз розглянемо незвичайний рецепт і Ви дізнаєтеся як закрити груші на зиму в домашніх умовах дуже оригінально і смачно. Продовжувати читання Мариновані груші – рецепт як закрити груші на зиму смачно і незвично.

Консервовані груші в сиропі з соку брусниці – корисний рецепт смачної домашньої заготовки на зиму.

Консервовані груші в сиропі з брусничного соку, зроблені за цим рецептом – дуже смачна заготівля на зиму. Багато моїх знайомих, які приготували її, обов’язково готують її в наступному заготівельному сезоні. Із задоволенням опишу всі етапи приготування цієї чудової домашньої заготовки з груші. Продовжувати читання Консервовані груші в сиропі з соку брусниці – корисний рецепт смачної домашньої заготовки на зиму.

Мариновані груші на зиму – незвичайний рецепт як маринувати груші.

Цей незвичайний рецепт заготовки з груш з оцтом готувати легко, хоча і розтягнутий він за часом на два дні. Але справжніх любителів оригінального смаку це не злякає. Тим більше, що процес зовсім простий, а незвичайний смак маринованих груш – солодкий з кислинкою – урізноманітнить меню, здивує членів сім’ї і гостей. Продовжувати читання Мариновані груші на зиму – незвичайний рецепт як маринувати груші.