8 простих способів заготовки моркви про запас

Всім подобається морква за те, що вона яскравого кольору, приємного смаку та має багато корисних речовин. Її коренеплоди дозрівають, в порівнянні з іншими, досить швидко, та вже в другій половині літа тішать дачників. Заготовлювати моркву на зимовий період зовсім не складно, а готувати страви з неї зуміє навіть недосвідчена господиня.

Продовжувати читання 8 простих способів заготовки моркви про запас

Смачна маринована морква – простий рецепт як маринувати моркву на зиму.

Цей простий домашній рецепт про те, як приготувати хрустку мариновану моркву, стане «паличкою-виручалочкою» для багатьох господинь. Маючи в “погребі” таку заготовку можна швидко накрити на стіл при несподіваному приході гостей. Незамінна вона і коли потрібно швидко приготувати зимовий салат або суп. І хоча, свіжа морква доступна в будь-який час року, варто витратити трохи свого вільного часу, щоб приготувати таку смачну і корисну в господарстві заготовку з моркви. Продовжувати читання Смачна маринована морква – простий рецепт як маринувати моркву на зиму.

Маринована морква з яблуками – як приготувати мариноване асорті з яблук і моркви на зиму.

Приготувати таке смачне мариноване асорті зі звичайних і звичних для всіх компонентів дає можливість цей простий домашній рецепт. Маринована морква з яблуками смачна і корисна. Може використовуватися і як оригінальна закуска, і як пікантний десерт. Продовжувати читання Маринована морква з яблуками – як приготувати мариноване асорті з яблук і моркви на зиму.

Маринована морква з цибулею на зиму – домашній рецепт заготовки з моркви.

Цей рецепт заготовки з моркви дає можливість смачно замаринувати її з цибулею. Овочі можна приготувати так, що їх в банці буде порівну. А якщо хочеться, то покласти більшу частину тих овочів, яким віддаєте перевагу. Цибуля надає морквині пікантності, а морква робить цибулю солодшою. Дуже гармонійне поєднання виходить. Думаю, що така маринована закуска припаде до смаку багатьом. Продовжувати читання Маринована морква з цибулею на зиму – домашній рецепт заготовки з моркви.

Помідори по-корейськи – найсмачніший рецепт

Уже кілька років поспіль природа дарує всім, хто любить поратися на городі, щедрий урожай помідорів. Продовжувати читання Помідори по-корейськи – найсмачніший рецепт