Простий рецепт тушкованого м’яса з свинини на зиму або як приготувати свинячий гуляш про запас.

Всі ми намагаємось заощадити час на приготуванні їжі. Тож пропоную зараз витратити декілька годин на приготування свинячого гуляшу за нашим простим рецептом, щоб потім проводити більше вільного часу з близькими, та частувати їх здоровою їжею щодня. Продовжувати читання Простий рецепт тушкованого м’яса з свинини на зиму або як приготувати свинячий гуляш про запас.

Приготування свинячої тушонки з копченого м’яса – оригінальний рецепт як зробити тушонку зі свинини.

Що потрібно знати, щоб при копченні свинина не втратила свої смакові властивості, тривалий час залишалася смачною та м’якою. Розглянемо простий процес приготування консервованого м’яса – тушонки з копченої свинини в домашніх умовах на зиму. Продовжувати читання Приготування свинячої тушонки з копченого м’яса – оригінальний рецепт як зробити тушонку зі свинини.

Свиняча тушонка у власному соку – як зробити тушонку зі свинини в домашніх умовах.

Свинина у власному соку готується з м’яса з жировим прошарком – саме такі шматки дають багато соку і виходять дуже ніжними. Для домашньої тушонки добре підійде лопатка, ошийок або жирний окіст з задньої ноги.

Продовжувати читання Свиняча тушонка у власному соку – як зробити тушонку зі свинини в домашніх умовах.

Домашня тушонка в духовці – універсальний рецепт на зиму

Тушонка – це хороша заготовка, яку можна додавати до різних страв. А щоб не купляти в магазині банки, в яких більше жиру ніж м’яса, пропонуємо простий рецепт приготування тушонки. Продовжувати читання Домашня тушонка в духовці – універсальний рецепт на зиму