Прості і смачні заготовки з болгарського перцю для зимового столу

Побачивши солодкий перець, у всіх виникають лише позитивні емоції. Це гарний, соковитий овоч, просочений сонячною енергією та теплом літа. Болгарський перець є прикрасою столу в будь-яку пору року. Тому під кінець літа не варто шкодувати сил і часу, та зробити з нього відмінні заготівлі, щоб взимку яскраві ароматні перчики стали справжньою родзинкою застілля!

Продовжувати читання Прості і смачні заготовки з болгарського перцю для зимового столу

Універсальна ікра з болгарського перцю на зиму – як приготувати ікру в домашніх умовах.

Солодкий болгарський перець зробить будь-яку страву набагато привабливішою. А приготована з помідор, перців і моркви з цибулею ікра, крім того, що є самостійним смачним блюдом, прекрасно доповнить і поліпшить взимку смак будь-яких ваших перших і других страв. Не полінуйтеся, зробіть в домашніх умовах ікру з болгарського перцю, тим більше, що це дуже простий рецепт. Продовжувати читання Універсальна ікра з болгарського перцю на зиму – як приготувати ікру в домашніх умовах.

Класична болгарська Лютениця з баклажанами на зиму

Пропоную господаркам на замітку рецепт дуже смачного гострого соусу з печених овочів. Соус цей називається Лютениця, а готувати його будемо по-болгарському рецепту. Назва страви походить від слова «люто», тобто “гостро”.

Продовжувати читання Класична болгарська Лютениця з баклажанами на зиму