Домашня хріновуха на горілці – рецепт, як зробити хріновуху з медом і лимоном в домашніх умовах.

Гостра хріновуха здавна в пошані у багатьох народів. Невелика кількість цілющої настоянки збуджує апетит, дає силу, покращує травлення та пригнічує діяльність хвороботворних бактерій. Для профілактики вірусів – саме те! Та, ще й неабияке гастрономічне задоволення за столом в обідній час. Пропонуємо рецепт хріновухи, що досить простий у приготуванні. Знайте міру пиття та готуйте хріновуху з уважністю і, щоб вона була не занадто пекучою у роті, а лише злегенька – “для профілактики і настрою”.

Продовжувати читання Домашня хріновуха на горілці – рецепт, як зробити хріновуху з медом і лимоном в домашніх умовах.

Домашня Хреновуха і інші рецепти настоянки на хроні – як зробити Хреновуху з медом, імбиром і часником.

За старих часів, коли в магазинах з спиртних напоїв продавалася тільки горілка, кожен поважаючий себе господар придумував свій фірмовий рецепт її збагачення. Хтось настоював «вогняну воду» на травах, корі дерев або сухих ягодах, хтось додавав в напій цукровий сироп і фруктові соки. Рецептів старовинних смачних настоянок існує безліч, так що, якщо ви є шанувальниками смачних аперитивів, то візьміть на озброєння деякі з них.

Продовжувати читання Домашня Хреновуха і інші рецепти настоянки на хроні – як зробити Хреновуху з медом, імбиром і часником.