Домашня “Хріновина” – як приготувати хріновину з помідорами і часником без варіння в домашніх умовах.

Гостра, що аж скажена «хріновина» відома нам по різним рецептам, та головна складова завжди одна – це корінь хрону. Сама назва говорить сама за себе, – така гостренька, що аж лаятись хочеться. І любителів цієї оригінальної приправи типу «аджики» багато. Такий незабутній смак з часниковим ароматом отримується внаслідок відсутності продуктів з тепловою обробкою. А зберігається ця закуска так довго завдяки наявності великої кількості кореня хрону. Він не піддається атакам плісняви. До того ж хрін додають при маринуванні інших овочів, тому що він знаменитий своїми консервуючими властивостями. Приготування і рецепт «хріновини»  легкий та доступний для розуміння усім господиням.

Продовжувати читання Домашня “Хріновина” – як приготувати хріновину з помідорами і часником без варіння в домашніх умовах.

Гостра аджика з хріном, помідорами, яблуками і часником на зиму – простий домашній рецепт з фото.

Домашня аджика – це одна з тих приправ, яка завжди є на столі або в холодильнику у всіх любителів гострих страв. Адже вона є яскравим і смачним доповненням будь-якої страви. Рецепт смачної аджики майже у кожної господині свій, тобто варіантів її приготування є дуже багато.

Продовжувати читання Гостра аджика з хріном, помідорами, яблуками і часником на зиму – простий домашній рецепт з фото.

Домашня хріновина з часником і помідорами – смачна гостра закуска на зиму або як приготувати хріновину без варіння.

Хріновина – це блюдо, яке прийшло на наш стіл з холодною Сибіру. По суті – це гостра базова заготовка, яку можна урізноманітнити на свій смак або вживати в чистому вигляді. Сибіряки, наприклад, люблять її змішувати з густою сметаною або майонезом і їсти з гарячими пельменями. Ви теж можете спробувати і такий варіант. Продовжувати читання Домашня хріновина з часником і помідорами – смачна гостра закуска на зиму або як приготувати хріновину без варіння.

Гостра приправа з помідор з хроном або домашній рецепт – хреновина з помідорами і часником.

Гостра приправа з помідор з хріном – відмінна можливість урізноманітнити смак і аромат домашніх страв. А корисні і доступні гострі спеції підсилюють цілющі властивості заготовки, яка в народі має просту і смішну назву – хреновина. Часу на приготування цієї апетитної, ароматної і запашної приправи потрібно не багато. Продовжувати читання Гостра приправа з помідор з хроном або домашній рецепт – хреновина з помідорами і часником.