Брусниця у власному соку без цукру

Брусниця – це дуже смачні і корисні ягоди, які обов’язково треба заготувати на зиму.  До того ж, зробити це дуже просто, і можна навіть не використовувати цукор. Зараз ми розповімо вам короткий рецепт приготування заготовки брусниці без цукру. Продовжувати читання Брусниця у власному соку без цукру

Свіжа брусниця у власному соку з медом – оригінальна і корисна заготовка з брусниці без варіння на зиму.

Заготовлена таким чином брусниця має гарний природний колір і пом’якшений смак свіжої ягоди. У зимово-осінній період, така брусниця у власному соку буде особливо смачною, якщо Ви подасте її на десерт. Ягода виглядає і зовні, і на смак – абсолютно як свіжа. Продовжувати читання Свіжа брусниця у власному соку з медом – оригінальна і корисна заготовка з брусниці без варіння на зиму.

Брусниця – заготівля у власному соку в бочці.

Заготівля брусниці у власному соку – хороший метод запастися корисними свіжими ягодами. Така заготовка брусниці без варіння допоможе легко і просто запастися на зиму ягодою, яка допоможе Вам в негоду боротися із застудами та заощадить час. Адже приготування брусниці таким способом можна зробити легко і швидко. Продовжувати читання Брусниця – заготівля у власному соку в бочці.