Сушена цибуля: як сушити різні види цибулі на зиму в домашніх умовах

Осінньої пори дбайливі господарі навперебій займаються збором урожаю. Вони переживають не лише за те, щоб встигнути зібрати все, що дозріло, а й щоб запастися та зберегти якомога більшу частину овочів, фруктів і ягід на зиму. Ця стаття допоможе розібратися з тонкощами сушіння різних видів цибулі на зимний період в домашніх умовах.

Продовжувати читання Сушена цибуля: як сушити різні види цибулі на зиму в домашніх умовах

Заготівля для окрошки з огірків, зелені та редиски – заморозка на зиму

Літо – чудова пора свіжих овочів і соковитої зелені. Одна з найсмачніших страв з використанням ароматних огірків, запашного кропу і зеленої цибулі – окрошка. У холодну пору року зелень знайти важко або дорого і побалувати рідних ароматним холодним супом немає, практично, ніякої можливості. Продовжувати читання Заготівля для окрошки з огірків, зелені та редиски – заморозка на зиму

Як засолити зелену цибулю – просто заготовляємо зелену цибулю на зиму.

Заготівля зеленої цибулі на зиму робиться навесні, коли пір’я ще молоді і соковиті. Пізніше вони постаріють, посохнуть і зів’януть. Тому, саме в цей період бажано знати як зберегти зелену цибулю на зиму. Продовжувати читання Як засолити зелену цибулю – просто заготовляємо зелену цибулю на зиму.

Як можна заморозити цибулю на зиму в морозилці: заморозка зеленої і ріпчастої цибулі

Цибулька – це потрібний інгредієнт в багатьох стравах. І щоб цибуля завжди була під рукою, можна її заморозити. Є декілька способів заморозки, про які ми і розповімо. Продовжувати читання Як можна заморозити цибулю на зиму в морозилці: заморозка зеленої і ріпчастої цибулі

Щавель консервований на зиму. Рецепт смачний – з зеленню.

Зробивши заготовку на зиму з щавлю за цим рецептом, ви зможете всю зиму насолоджуватися не тільки запахом свіжої зелені, а й збереженими в заготівлі вітамінами при приготуванні ваших улюблених страв. Продовжувати читання Щавель консервований на зиму. Рецепт смачний – з зеленню.