Як сушити сливи на зиму: всі способи – готуємо чорнослив в домашніх умовах

Сушені сливи або, як всі звикли їх називати – чорнослив, є не тільки смачними, а ще й дуже корисними ласощами. Але, купуючи цей продукт в магазині, не можна з впевненістю стверджувати, що він якісний, тобто не оброблений якимось хімічними речовинами, для покращення товарного вигляду. Існує ряд способів сушіння слив в домашніх умовах. Такий процес можливо проконтролювати від початку до кінця, тому приготувати якісний і корисний продукт під силу кожному.

Продовжувати читання Як сушити сливи на зиму: всі способи – готуємо чорнослив в домашніх умовах

Їстівний фізаліс сушений на зиму в домашніх умовах – як сушити фізаліс родзинковий.

Їстівний фізаліс поділяється на різні види: дикий, овочевий та ягідний. Це чудова культура, що має полівітамінні властивості, у його складі відомі й дуже потрібні людям різного віку вітаміни А, В1, В2, В6, а також В12. Червоне забарвлення вказує на наявність лікопену, що знаменитий своєю антиоксидантною дією та вживається для профілактики ракових захворювань. Для споживання людьми підходить овочевий та ягідний фізаліс, а другий має ще й більш яскраво виражений смак: кисло-солодкий. Як стало відомо вченим історикам, ним харчувалися ще з часів стародавніх інків. Отже, ми не відкриваємо нове, а згадуємо добре перевірене. Плід на вигляд схожий на бульбашку, а коробочка, наче вирізьблений маленькими ножицями, китайський ліхтарик.

Продовжувати читання Їстівний фізаліс сушений на зиму в домашніх умовах – як сушити фізаліс родзинковий.

Кавунове варення – рецепт як варити варення з кавунових кірок на зиму.

Цей простий рецепт варення з кавунових кірок, «родом» з мого дитинства. Мама часто його готувала. Навіщо викидати шкірки, якщо з них можна запросто приготувати таке смачне варення без особливих додаткових витрат. Продовжувати читання Кавунове варення – рецепт як варити варення з кавунових кірок на зиму.

Як заморозити бісквітний торт

Бісквітний торт – це справжня смакота, але його доводиться досить довго готувати. Тому щоб не витрачати час на приготування перед святом – просто заморозьте корж, приготований тоді, коли вам зручно. А потім зможете перемазати його сиропом та кремом за пару хвилин.  Продовжувати читання Як заморозити бісквітний торт

Компот з мандаринів – простий і легкий рецепт заготовки напою з мандаринів в домашніх умовах.

Компот з мандаринів – це дуже цікавий та смачний напій, який може стати оригінальною альтернативою соку. Продовжувати читання Компот з мандаринів – простий і легкий рецепт заготовки напою з мандаринів в домашніх умовах.

Чорнослив або сушена слива – як зробити чорнослив в домашніх умовах.

Чорнослив – це дуже корисна і смачна сушка, яку можна покласти в компот, додати в страви з м’яса або їсти замість цукерок. А щоб приготувати чорнослив, треба знати простий рецепт, яким ми зараз з вами і поділимося. Продовжувати читання Чорнослив або сушена слива – як зробити чорнослив в домашніх умовах.

Сливове варення: рецепт – «Варення з слив без кісточок, з горіхами»

Варення зі сливи без кісточки любиме багатьма. Сливове варення, зварене за цим рецептом, можна готувати з будь-яких сортів сливи, але особливо смачним воно виходить із сорту “Угорка”. Нагадаємо, що зі слив цього сорту роблять чорнослив. Продовжувати читання Сливове варення: рецепт – «Варення з слив без кісточок, з горіхами»