Як найкраще зберігати смородину різних сортів

Дуже важливо вміти правильно зберігати смородину будь-якого виду. Від цього залежить не тільки термін її придатності, а й те, чи вдасться під час зберігання вберегти більшу частину вітамінних елементів. Продовжувати читання Як найкраще зберігати смородину різних сортів

Сушка чорної смородини – як правильно засушити смородину в домашніх умовах

Ягоди смородини, крім того, що дуже соковиті та ароматні, ще й насичені вітамінами та мінеральними речовинами. Проте, часу насолоджуватися цими цілющими плодами не так уже й багато. Тому господині стараються зробити якомога більше заготівель зі смородини на зиму. Найпоширенішим способом запастися є консервування, але при варінні значна кількість корисних елементів втрачається. Тому найкраще ягоди засушити й, таким чином, не розгубити корисні речовини.

Продовжувати читання Сушка чорної смородини – як правильно засушити смородину в домашніх умовах

Домашній компот з яблук – простий рецепт заготовки яблучного компоту на зиму з можливим додаванням ягід.

Цей домашній компот з яблук відрізняється своєю легкістю в приготуванні. Простий рецепт підійде як для новачків, так і для господинь зі стажем. Рецепт може бути використаний як основа для приготування цілої серії яблучних компотів з додаванням для смакового розмаїття різних червоних ягід. Продовжувати читання Домашній компот з яблук – простий рецепт заготовки яблучного компоту на зиму з можливим додаванням ягід.

Заморожування вишні на зиму: перевірені способи.

Вишні – це неймовірно смачно і корисно. Їх можна додавати в солодощі, ліпити з ними вареники і просто їсти, насолоджуючись одночасно солодким та трохи терпким смаком. Саме тому рецепт заморозки вишеньок буде корисний всім. Продовжувати читання Заморожування вишні на зиму: перевірені способи.

Компот з ірги: кращі рецепти приготування – як зварити компот з ірги в каструлі та консервувати на зиму

Ірга – це кущ або дерево, висота якого може досягати 5-6 метрів. Плоди у нього темно-фіолетового кольору з рожевим відливом. Смак ягід солодкий, але через відсутність кислинки здається прісним. З дорослого дерева можна зібрати від 10 до 30 кілограм корисних плодів. І куди ж дівати такий урожай? Варіантів заготовки на зиму багато, але сьогодні ми хотіли б більш детально зупинитися на тому, як приготувати компот з ірги швидко, смачно та правильно. Продовжувати читання Компот з ірги: кращі рецепти приготування – як зварити компот з ірги в каструлі та консервувати на зиму