Як правильно сушити щавель в домашніх умовах – заготівля щавлю на зиму

Щавель широко використовують в кулінарії, бо ця рослина має чудові смакові якості та є джерелом великої кількості вітамінів. Щавель вживають як свіжим, тільки зірваним, так і сушеним. Тому пропонуємо вам дізнатися, як правильно його сушити. Ми розкажемо всі нюанси, які допоможуть вам заготувати щавель так, щоб він чудово смакував та не зіпсувався. Продовжувати читання Як правильно сушити щавель в домашніх умовах – заготівля щавлю на зиму

Як солити щавель – заготівля щавлю в домашніх умовах

Щавель – це дуже корисна зелень, яку обов’язково варто заготовувати на зиму. Тому пропонуємо вам найпростіший рецепт соління щавлю. Продовжувати читання Як солити щавель – заготівля щавлю в домашніх умовах

Як заморозити щавель на зиму в морозилці в домашніх умовах: рецепти

Щавель – це дуже корисна та смачна зелень, яка додає в страви свою особливу родзинку. Тому його варто обов’язково заморозити на зиму. Продовжувати читання Як заморозити щавель на зиму в морозилці в домашніх умовах: рецепти

Листя кропиви консервовані зі щавлем – смачна і лікувальна заготовка на зиму.

Корисні властивості кропиви, законсервованої зі щавлем нічим не поступаються корисним властивості кропиви консервованої зі шпинатом. Продовжувати читання Листя кропиви консервовані зі щавлем – смачна і лікувальна заготовка на зиму.

Кропива, заморожена зі щавлем і зеленню – рецепт на зиму в домашніх умовах.

Взимку, коли наш організм дуже відчуває нестачу вітамінів, така заморожена заготовка дуже урізноманітнює ваш стіл. Продовжувати читання Кропива, заморожена зі щавлем і зеленню – рецепт на зиму в домашніх умовах.

Домашня заготовка щавлю на зиму. Родзинка рецепта – бурякова гичка.

Не тільки щавель, а й бурячиння володіє багатьма корисними властивостями. При консервуванні бурякового бадилля разом з щавлем, взимку ви отримаєте додаткову порцію вітамінів. З подібною начинкою виходять відмінні пироги і пиріжки. Продовжувати читання Домашня заготовка щавлю на зиму. Родзинка рецепта – бурякова гичка.

Консервований щавель в домашніх умовах. Як приготувати натуральний щавель на зиму.

За цим рецептом у домашніх умовах консервований щавель готується без використання солі і інших добавок. Так би мовити, у власному соку. При цьому способі консервації вдається отримати смак готового продукту, максимально наближений до свіжого. Продовжувати читання Консервований щавель в домашніх умовах. Як приготувати натуральний щавель на зиму.

Рослина щавель – склад і лікувальні властивості. Чи корисний щавель зелений і кислий?

У природі зустрічається 120 видів щавлю. Як продукт харчування найбільшого поширення має щавель кислий – багаторічна трав’яниста рослина, що використовується для консервування, приготування супів, салатів та інших страв. Продовжувати читання Рослина щавель – склад і лікувальні властивості. Чи корисний щавель зелений і кислий?

Консервований щавель. Рецепт заготовки для супу пюре зі щавелю на зиму.

Закривши щавель на зиму за цим рецептом, Ви отримаєте таке пюре, яке є своєрідною концентрацією корисних кислот, вітамінів і дубильних речовин. Пюре із щавлю має досить кислий смак, враховуйте це при приготуванні страв. Продовжувати читання Консервований щавель. Рецепт заготовки для супу пюре зі щавелю на зиму.

Як засолити щавель в діжці або відрі. Засолка щавлю на зиму в домашніх умовах.

Цим способом здавна заготовляли щавель на Русі. Якщо щавлю дійсно багато, а мити банки не дуже хочеться, то щоб засолити щавель на зиму можна використовувати бочонок, діжку або відро. Продовжувати читання Як засолити щавель в діжці або відрі. Засолка щавлю на зиму в домашніх умовах.