Джем з ревеню: рецепти смачних заготовок на зиму – як приготувати ревеневий джем в домашніх умовах

Ревінь являє собою розлогу рослину із сімейства гречаних. Зовні він дуже схожий на лопух. Широкі великі листки ревеню вживати в їжу не можна, а ось із довгих м’ясистих стебел, які мають кисло-солодкий смак готують перші страви та оригінальні десерти.  Найпопулярнішою заготівлею з ревеню є джем. Готувати його досить швидко та просто, варто лише дізнатися про декілька важливих тонкощів.

Продовжувати читання Джем з ревеню: рецепти смачних заготовок на зиму – як приготувати ревеневий джем в домашніх умовах

Сушений ревінь в домашніх умовах: сушка черешків і кореня ревеню на зиму

Ревінь – популярна рослина, яку дуже поважають обізнані господині. Бо вона не лише має приємний кисло-солодкий смак, а просто вирощується на ділянці. Продовжувати читання Сушений ревінь в домашніх умовах: сушка черешків і кореня ревеню на зиму

Як зберегти ревінь на зиму в морозилці в домашніх умовах: 5 способів заморозки ревеню

У багатьох садах і городах росте їстівний лопух – ревінь. Він відрізняться солодкаво-кислуватим смаком. Ревінь широко використовується для приготування різних напоїв, а також як начинка для солодкої випічки. Про те, як правильно заморозити ревінь, читайте в цій статті. Продовжувати читання Як зберегти ревінь на зиму в морозилці в домашніх умовах: 5 способів заморозки ревеню

Корисний домашній сік ревеню – як зробити сік на зиму.

Смачний і корисний сік ревеню зроблений на зиму, зберігає велику кількість вітамінів і корисних речовин, добре втамовує спрагу і надає апетит. Продовжувати читання Корисний домашній сік ревеню – як зробити сік на зиму.

Рецепт желе з ревеню. Як зробити домашнє желе – смачне, солодке і красиве.

Домашнє желе дуже люблять всі діти, а якщо врахувати, що солодке желе з ревеню – натуральний і корисний продукт, то його просто необхідно приготувати для вашої родини. Продовжувати читання Рецепт желе з ревеню. Як зробити домашнє желе – смачне, солодке і красиве.

Солодка домашня пастила з ревеню на зиму – як приготувати пастилу в домашніх умовах.

Солодка домашня пастила з ревеню дуже сподобається не тільки дітям, а й усім ласунам. Цю страву з ревеню можна вживати свіжо приготованою замість цукерок, а можна заготовити ласощі на зиму. Продовжувати читання Солодка домашня пастила з ревеню на зиму – як приготувати пастилу в домашніх умовах.

Домашній компот з ревеню. Рецепт – як варити компот на зиму.

Зварити компот з ревеню за цим рецептом можна не тільки на зиму. Цей смачний домашній компот можна взяти з собою на пікнік. Він вдало замінить напої, придбані в магазині, заощадить бюджет і сподобається дорослим і дітям. Продовжувати читання Домашній компот з ревеню. Рецепт – як варити компот на зиму.

Домашнє пюре з ревеню, як приготувати пюре на зиму смачно і правильно.

Правильне пюре з ревеню – це напівфабрикат, який виручить кожну господиню і дасть їй можливість блиснути своїми кулінарними здібностями в будь-яку хвилину. Продовжувати читання Домашнє пюре з ревеню, як приготувати пюре на зиму смачно і правильно.

Ревінь: користь, лікарські властивості рослини, опис, як виглядає ревінь – заготівля на зиму.

Ревінь – близький родич гречки, але, на відміну від цієї рослини, за зовнішнім виглядом нагадує лопух. Тільки величезні листя ревеню гладенькі, а у лопуха світліші і шорсткі.

Продовжувати читання Ревінь: користь, лікарські властивості рослини, опис, як виглядає ревінь – заготівля на зиму.

Смачний джем з ревеню з суницею – як приготувати джем на зиму легко і просто.

Цей рецепт для тих, кому не подобається проводити багато часу на кухні, так як для приготування джему з ревеню з суницею знадобиться зовсім мало часу. Продовжувати читання Смачний джем з ревеню з суницею – як приготувати джем на зиму легко і просто.