Сироп з обліпихи: як приготувати корисний напій з ягід і листя обліпихи

Ні для кого не є таємницею, що обліпиха – це дуже корисна ягода яка має прекрасний аромат та допомагає від різноманітних захворювань. Саме тому з неї варто робити різноманітні заготовки. Одна з них – сироп, який готується не тільки з ягід, а і з листя обліпихи.  Пропонуємо вам рецепт такого сиропу. Продовжувати читання Сироп з обліпихи: як приготувати корисний напій з ягід і листя обліпихи

Домашнє варення з обліпихи без кісточок

Обліпиха – це дуже корисна ягода, з якої можна приготувати різноманітні заготовки. Одна з них – варення. Ми пропонуємо простий і смачний рецепт варення обліпихи без кісточок. Воно має дуже прозору консистенцію та чудовий бурштиновий колір. Таке варення можна подавати в якості додатку до млинців чи оладок, а також класти в пиріжки. Продовжувати читання Домашнє варення з обліпихи без кісточок

Компот з гарбуза: оригінальні рецепти солодких заготовок – як зварити компот з гарбуза швидко і просто

Кожній дбайливій господині варто ознайомитись з цікавою добіркою оригінальних способів приготування овочевого компоту з гарбуза. Дехто, може, здивується, але це насправді так: з гарбуза виходить смачний напій. Після прочитання наступної інформації, обов’язково знайдуться ті, хто буде в захваті від незвичних рецептів.

Продовжувати читання Компот з гарбуза: оригінальні рецепти солодких заготовок – як зварити компот з гарбуза швидко і просто

Домашній компот з обліпихи на зиму – простий рецепт як варити обліпиховий компот.

Обліпиха – це не тільки смачно, але і дуже корисно. Тому на зиму варто не тільки зробити варення з цих ягід, а і зварити компот. Продовжувати читання Домашній компот з обліпихи на зиму – простий рецепт як варити обліпиховий компот.

Обліпиха з цукром і протерті яблука – смачний домашній рецепт корисної заготовки на зиму.

Обліпиха протерта з цукром і яблука – вдалий рецепт домашньої заготовки на зиму. Адже стиглі соковиті яблучка і дозріла ягода обліпихи дуже добре доповнюють одне – одного за смаком. Смачне асорті, приготовлене за таким простим рецептом, поповнить вітамінний запас Вашого організму холодною зимою. Продовжувати читання Обліпиха з цукром і протерті яблука – смачний домашній рецепт корисної заготовки на зиму.

Желе з обліпихи без кісточок на зиму – рецепт приготування желе яскравого і ароматного.

Приготоване за цим рецептом корисне і ароматне желе з обліпихи без кісточок взимку стане справжньою нагородою для того, хто зможе обірвати її з колючих гілок. З’ївши желе взимку можна не тільки насититися, але і поповнити вітамінний запас нашого організму, що виснажився за зиму.

Продовжувати читання Желе з обліпихи без кісточок на зиму – рецепт приготування желе яскравого і ароматного.

Пюре з обліпихи на зиму з цукром – простий рецепт домашньої заготовки з обліпихи.

Цей рецепт з обліпихи допоможе Вам приготувати в домашніх умовах корисне, лікувальне і смачне обліпихове пюре. Це не просто відмінні ласощі, але і ліки. Колись нам такого хотілося в дитинстві – щоб і смачно було і від усіх недуг допомагало. Крім діток, думаю, що і дорослі не відмовляться підлікуватися такою смакотою. Продовжувати читання Пюре з обліпихи на зиму з цукром – простий рецепт домашньої заготовки з обліпихи.

Сік з обліпихи на зиму без цукру – рецепт як приготувати обліпиховий сік в домашніх умовах без соковижималки.

Рецепт соку з обліпихи досить простий для приготування в домашніх умовах, але потрібно дотриматися всіх умов, для того щоб отримати хороший результат. Сік з обліпихи має гарний насичений колір і приємний кислуватий смак. Продовжувати читання Сік з обліпихи на зиму без цукру – рецепт як приготувати обліпиховий сік в домашніх умовах без соковижималки.

Обліпиха протерта з цукром на зиму – рецепт корисної заготовки з обліпихи без варіння.

Загальновідомо те, яку користь приносять нашому організму ягоди обліпихи. Щоб максимально зберегти їх цілющі властивості на зиму застосовують описаний в цьому рецепті спосіб заготівлі обліпихи без варіння. Обліпиха протерта з цукром – максимально ідентична свіжій. Тому, поспішайте приготувати природні ліки і ласощі в одному флаконі. Продовжувати читання Обліпиха протерта з цукром на зиму – рецепт корисної заготовки з обліпихи без варіння.

Домашнє варення з обліпихи – як варити обліпихове варення на зиму.

Існує думка, що в варенні, що не вимагає пастеризації, зберігається велика кількість вітамінів. У мене є якраз дуже хороший домашній рецепт, як приготувати непастеризоване обліпихове варення. Пропоную оцінити його приготування. Продовжувати читання Домашнє варення з обліпихи – як варити обліпихове варення на зиму.