Варення з ківі: рецепти смачних заготовок – як зварити екзотичне варення з ківі в домашніх умовах

Актинідія – це смачний екзотичний фрукт, який вже декілька років поспіль перестав бути новинкою для кожного українця, які звикли називати його ківі. Колись небачені плоди тепер є майже у всіх магазинах і продаються за цілком доступною ціною. Переважно їх купляють, для того щоб споживати у свіжому вигляді та подавати як десерт, поєднуючи з іншими фруктами, прикрашати ними торти та використовувати, як складник того чи іншого салату. В цій статті хочеться зупинитися на приготуванні домашнього варення з ківі.

Продовжувати читання Варення з ківі: рецепти смачних заготовок – як зварити екзотичне варення з ківі в домашніх умовах

Натуральний мандариновий сік – як зробити мандариновий сік в домашніх умовах.

Мандаринки нам нагадують про новорічне свято. Тому що найбільше цих фруктів привозять до України саме у перший зимовий місяць. Велике задоволення смакувати плодами сонячного кольору, а ще є прекрасна новина – з мандаринів можна робити домашній сік. У найбільших кількостях його готують жителі країн, де росте цей популярний вид цитрусових. Однак, при бажанні, його можна легко і просто зробити і у нас. Мандариновий сік має високу кількість вітаміну С, має незабутній аромат та густу консистенцію. Природній помарачевий колір вказує на наявність у складі багатьох корисних компонентів. Продовжувати читання Натуральний мандариновий сік – як зробити мандариновий сік в домашніх умовах.

Мандарин – корисні властивості і шкода для здоров’я. У чому користь, калорійність і які вітаміни в мандаринах.

Мандарини потрапили до Європи з Китаю та В’єтнаму на початку 19-го сторіччя і дуже швидко завоювали усю територію Середземномор’я. Наразі їх вирощують в Італії, Іспанії, на півдні Франції, у Японії, Китаї та інших країнах з достатньою кількістю тепла та вологи. Продовжувати читання Мандарин – корисні властивості і шкода для здоров’я. У чому користь, калорійність і які вітаміни в мандаринах.

Мандаринове варення з шкіркою – як варити варення з цілих мандаринів, простий рецепт.

Мандаринове варення з цілих плодів зі шкіркою здивує і порадує Вас свіжим, екзотичним смаком. Незвичайно красиве воно і за зовнішнім виглядом, а при його приготуванні в домашніх умовах не доведеться простоювати багато часу біля плити. Готувати його легко, потрібно лише запастися “правильними” мандаринами і Ви отримаєте незвичайне, дуже ароматне і смачне варення.

Продовжувати читання Мандаринове варення з шкіркою – як варити варення з цілих мандаринів, простий рецепт.

Смачне варення з мандаринів з скоринкою – незвичайний рецепт як варити мандаринове варення половинками.

Всі звикли закривати варення зі звичних нам з дитинства продуктів. Зате варення з мандаринів рідко хто готує, і марно. Адже воно не тільки корисне вітамінами, але і завдяки цедрі, багате ефірними маслами. Цей незвичайний рецепт простий у приготуванні і заслуговує на увагу. Продовжувати читання Смачне варення з мандаринів з скоринкою – незвичайний рецепт як варити мандаринове варення половинками.

Зимове варення з мандаринів часточками. Як варити варення з мандаринів – простий рецепт заготовки.

Мандарини використовують зазвичай свіжими в натуральному вигляді, але вмілі господині навчилися готувати з них солодке ніжне зимове варення. Цей рецепт варення з мандаринів простий і нехитрий в приготуванні. Тому, зварити його вдома зможе кожен. Продовжувати читання Зимове варення з мандаринів часточками. Як варити варення з мандаринів – простий рецепт заготовки.

Компот з мандаринів – простий і легкий рецепт заготовки напою з мандаринів в домашніх умовах.

Компот з мандаринів – це дуже цікавий та смачний напій, який може стати оригінальною альтернативою соку. Продовжувати читання Компот з мандаринів – простий і легкий рецепт заготовки напою з мандаринів в домашніх умовах.