Сушена кропива: способи заготовки на зиму – як сушити кропиву в домашніх умовах

Кропиву можна зустріти скрізь, де достатньо волого. Ця рослина росте у всіх регіонах України. Ми звикли, що її треба обходити стороною, аби вона не “вжалила”. Але, все ж таки, варто хоча б раз на рік вдягнути рукавиці, зібрати кропиву та висушити. Бо вона є цілющою рослиною, яка покращує зір, імунітет, позитивно впливає на організм та чудово смакує в зеленому борщі. Тому пропонуємо вам прості способи сушки кропиви. Серед них ви обов’язково знайде той чи ті, які будуть зручними особисто для вас. Продовжувати читання Сушена кропива: способи заготовки на зиму – як сушити кропиву в домашніх умовах

Листя кропиви консервовані зі щавлем – смачна і лікувальна заготовка на зиму.

Корисні властивості кропиви, законсервованої зі щавлем нічим не поступаються корисним властивості кропиви консервованої зі шпинатом. Продовжувати читання Листя кропиви консервовані зі щавлем – смачна і лікувальна заготовка на зиму.

Кропива, заморожена зі щавлем і зеленню – рецепт на зиму в домашніх умовах.

Взимку, коли наш організм дуже відчуває нестачу вітамінів, така заморожена заготовка дуже урізноманітнює ваш стіл. Продовжувати читання Кропива, заморожена зі щавлем і зеленню – рецепт на зиму в домашніх умовах.

Лікарська рослина кропива дводомна – лікувальні властивості і застосування.

Трава кропива дводомна – дуже поширена рослина. Стебла рослини прямо-стоячі, висота їх від 60 до 150 см. Листя кропиви темно-зелені, покриті густими волосками, які при дотику можуть викликати опік шкіри. Продовжувати читання Лікарська рослина кропива дводомна – лікувальні властивості і застосування.

Кропива – вітаміни на зиму. Консервація зі шпинатом.

У цьому рецепті до лікувальних властивостей кропиви додаються корисні властивості шпинату. До складу цієї заготовки на зиму входять вітаміни, мікроелементи білки і каротин. Поєднання кропива-шпинат підвищує гемоглобін, а наявний вітамін Е дуже корисний для шкіри. Продовжувати читання Кропива – вітаміни на зиму. Консервація зі шпинатом.

Як приготувати кропиву консервовану на зиму – рецепт заготовки в домашніх умовах.

Така консервована кропива відмінно підійде для вітамінної добавки в зимові борщі і супи. Вона зробить їх більш смачними та оригінальними. Крім того, молода пекуча кропива це джерело корисних речовин, яких так не вистачає нам взимку. Продовжувати читання Як приготувати кропиву консервовану на зиму – рецепт заготовки в домашніх умовах.

Як правильно заморозити кропиву на зиму в морозилці: 6 способів заморозки

Ні для кого не секрет, що кропива дуже корисна, але от останнім часом її багато незаслужено забувають. Адже з давніх-давен цією рослиною і харчувалися і лікувалися. Кропива може задовольнити добову потребу у вітамінах вашого організму, тому давайте навчимося її правильно збирати і зберігати на зиму. Продовжувати читання Як правильно заморозити кропиву на зиму в морозилці: 6 способів заморозки