Картопляний крохмаль – як зробити крохмаль з картоплі в домашніх умовах.

Крохмаль з картоплі ми, найчастіше, купуємо в магазинах або на ринку. Але, якщо добре вродила картопля і є бажання і вільний час, то картопляний крохмаль приготувати можна і самому, в домашніх умовах. Прочитайте рецепт і побачите, що зробити його дуже навіть реально. Продовжувати читання Картопляний крохмаль – як зробити крохмаль з картоплі в домашніх умовах.

Сушена картопля про запас – як приготувати сушену картоплю в домашніх умовах.

Сушену картоплю готують найчастіше тоді, коли потрібно взяти з собою багато продуктів, а можливості по переміщенню ваги обмежені. Ось тут і приходить на допомогу сушка продуктів і овочів. Про те, як сушити сухарі всі знають. А чи знаєте Ви як сушити картоплю? Якщо ні, тоді пропонуємо дізнатися як це правильно зробити. Продовжувати читання Сушена картопля про запас – як приготувати сушену картоплю в домашніх умовах.

Рецепт яловичої ковбаси з картоплею або смачна варена домашня ковбаса з яловичини.

Пропоную простий рецепт, в якому докладно розказано як самостійно зробити домашню варену ковбасу з яловичини, ароматну і апетитну. Він простий в техніці приготування та забере у Вас зовсім мало часу. Продовжувати читання Рецепт яловичої ковбаси з картоплею або смачна варена домашня ковбаса з яловичини.

Картопля сушена – простий рецепт сушки картоплі в домашніх умовах.

Картопля сушена – це свого роду картопляні чіпси, тільки на відміну від останніх – корисні для організму. Сушіння овочів і фруктів в наші дні стає все більш популярним. Цей простий рецепт заготовки з картоплі, напевно, сподобається людям, які не мислять себе і свій відпочинок без наметів і природи. Сушена картопля, цілком, замінить свіжі бульби, але важити буде у багато разів менше. Продовжувати читання Картопля сушена – простий рецепт сушки картоплі в домашніх умовах.

Заморожена картопля

Заморожування картоплі – це не дуже популярний спосіб заморозки, але іноді без нього просто не обійтися. Тому варто знати, як правильно заморозити картоплю, аби вона не зіпсувалася. Продовжувати читання Заморожена картопля