Їстівний фізаліс сушений на зиму в домашніх умовах – як сушити фізаліс родзинковий.

Їстівний фізаліс поділяється на різні види: дикий, овочевий та ягідний. Це чудова культура, що має полівітамінні властивості, у його складі відомі й дуже потрібні людям різного віку вітаміни А, В1, В2, В6, а також В12. Червоне забарвлення вказує на наявність лікопену, що знаменитий своєю антиоксидантною дією та вживається для профілактики ракових захворювань. Для споживання людьми підходить овочевий та ягідний фізаліс, а другий має ще й більш яскраво виражений смак: кисло-солодкий. Як стало відомо вченим історикам, ним харчувалися ще з часів стародавніх інків. Отже, ми не відкриваємо нове, а згадуємо добре перевірене. Плід на вигляд схожий на бульбашку, а коробочка, наче вирізьблений маленькими ножицями, китайський ліхтарик.

Продовжувати читання Їстівний фізаліс сушений на зиму в домашніх умовах – як сушити фізаліс родзинковий.

Домашні цукати з фізалісу овочевого – простий рецепт заготовки з фізалісу на зиму.

З фізалісу можна зробити різні страви, наприклад, приготувати цукати. Це дуже просто і зручно. Продовжувати читання Домашні цукати з фізалісу овочевого – простий рецепт заготовки з фізалісу на зиму.

Смачний овочевий сир з фізалісу – корисний рецепт на зиму

Це проста та смачна домашня заготовка, яка буде оригінальним доповненням до вашого столу. Тому тим, хто ще не пробував овочевий сир – рекомендуємо його приготувати. Продовжувати читання Смачний овочевий сир з фізалісу – корисний рецепт на зиму

Варення з фізалісу: рецепт, як приготувати варення на зиму – прекрасне і смачне.

Коли на питання: “Що це?”, – ти пояснюєш, що це варення з фізалісу, то, в половині випадків, зустрічаєш здивований погляд. Багато, навіть, не чули про ці плоди. Ви знаєте, що фізаліс корисний, але не знаєте як приготувати його? Продовжувати читання Варення з фізалісу: рецепт, як приготувати варення на зиму – прекрасне і смачне.

Овочевий фізаліс в томатному соку – як маринувати фізаліс на зиму смачно і швидко.

Сусідка пригостила мене дуже смачними маринованими в томатному соку плодами фізаліса овочевого, заготовленими по її домашньому рецепту. Виявляється, що крім того, що фізаліс красивий і незвичайний, він ще смачний і корисний, а з його плодів виходять корисні і оригінальні заготовки на зиму. Продовжувати читання Овочевий фізаліс в томатному соку – як маринувати фізаліс на зиму смачно і швидко.

Овочевий фізаліс маринований з часником без стерилізації – простий рецепт як маринувати фізаліс на зиму.

Плоди фізалісу схожі на маленькі жовті помідори черрі. І за смаком, маринований фізаліс, приготований по цьому домашньому рецепту, ні чим не гірше консервованих помідорів. Виходить така собі апетитна маринована закуска «на один зубок». Продовжувати читання Овочевий фізаліс маринований з часником без стерилізації – простий рецепт як маринувати фізаліс на зиму.