Червонокачанна капуста маринована – рецепт на зиму. Смачний домашній салат з червонокачанної капусти.

Не багато господинь знають, що капуста червонокачанна це всього лише один і з підвидів білокачанної капусти і вона, теж, підлягає консервації. Червонокачанна капуста маринована по цьому простому домашньому рецепту виходить хрустка, ароматна, приємного червоно-рожевого кольору. Продовжувати читання Червонокачанна капуста маринована – рецепт на зиму. Смачний домашній салат з червонокачанної капусти.

Квашена капуста по-болгарськи – рецепт домашньої заготовки або смачне і корисне овочеве асорті на зиму.

Квашену капусту, приготовлену таким чином я спробувала на відпочинку в Болгарії і одна місцева жителька із задоволенням поділилася зі мною своїм рецептом домашньої заготовки капусти на зиму. Приготувати це смачне і корисне овочеве асорті на зиму зовсім не складно. Потрібно тільки Ваше бажання і прохолодне місце для зберігання бочок з заготівлею.

Продовжувати читання Квашена капуста по-болгарськи – рецепт домашньої заготовки або смачне і корисне овочеве асорті на зиму.

Як заморозити капусту на зиму: всі способи і сорти

Всі ми звикли їсти взимку квашену капусту. Це дійсно смачно, але ж іноді так хочеться зробити салат зі свіжої, або додати її в борщ. І саме для таких випадків варто заморожувати свіжу капусту. Зараз ми розкажемо вам, як заморозити різні сорти капусти, аби вона добре і довго зберігалася та залишилася дуже смачною. Продовжувати читання Як заморозити капусту на зиму: всі способи і сорти