Швидка квашена фарширована капуста – рецепт з овочами і фруктами. Незвичайна заготовка зі звичайних продуктів.

Приготована за цим рецептом квашена фарширована капуста підійде для тих, хто любить повозитися з закрутками і в результаті дивувати рідних незвичайними заготовками. Така швидка капуста дуже смачна, а готується так, що зберігається (на жаль) не довго. Продовжувати читання Швидка квашена фарширована капуста – рецепт з овочами і фруктами. Незвичайна заготовка зі звичайних продуктів.

Приправа з хрону – кілька домашніх способів приготування дуже смачної приправи з корінців хрону з додаванням оцту.

Хочу поділитися кількома способами приготування апетитної приправи з хрону з додаванням оцту. Чому кілька способів? Тому, що у мене хтось любить приправку більш гостру, для когось важливий буряковий колір, ну а деякі люблять, щоб вона була ще й з прянощами. Може і Вам знадобляться ці три рецепти маринаду для хрону. Продовжувати читання Приправа з хрону – кілька домашніх способів приготування дуже смачної приправи з корінців хрону з додаванням оцту.

Домашня пісна вегетаріанська ковбаса з гороху – рецепт як зробити вегетаріанську ковбасу в домашніх умовах.

Пісна вегетаріанська ковбаса готується з найпростіших продуктів. При цьому, кінцевий продукт виходить дуже смачним і оригінальним, а приготувати її самостійно в домашніх умовах дуже просто. Продовжувати читання Домашня пісна вегетаріанська ковбаса з гороху – рецепт як зробити вегетаріанську ковбасу в домашніх умовах.

Маленькі квашені голубці з квашеної капусти – смачний домашній рецепт як приготувати овочеві голубці.

Квашена капуста, з її кислинкою, легкою гостротою, відмінно підходить для приготування закусочних голубців в домашніх умовах. А якщо смачна капустка використовується і як начинка, рецепт оцінять навіть найвибагливіші гурмани. Переваги такої заготовки в мінімумі інгредієнтів, невеликому часу приготування і корисності вихідного продукту. Продовжувати читання Маленькі квашені голубці з квашеної капусти – смачний домашній рецепт як приготувати овочеві голубці.

Кабачки мариновані в соку буряка і яблук: незвичайний рецепт маринаду – смачна і оригінальна заготовка на зиму з кабачків.

Ви можете приготувати кабачки мариновані в соку буряка і яблук, якщо любите взимку поласувати заготовками з кабачків, а всі рецепти, за якими Ви закривали раніше, вже трохи приїлися. Спробуйте зробити цю незвичайну заготовку, родзинкою якої стане маринад з червоного соку буряка і яблучного соку. Не розчаруєтеся. До того ж, приготувати такі мариновані кабачки – простіше нікуди. Продовжувати читання Кабачки мариновані в соку буряка і яблук: незвичайний рецепт маринаду – смачна і оригінальна заготовка на зиму з кабачків.