Маринуємо кавуни в банках з аспірином без стерилізації – покроковий рецепт маринованих кавунів з фото.

Що може бути смачнішим, ніж з’їсти взимку скибку смачного запашного маринованого кавуна? До того ж, ми пропонуємо рецепт приготування заготовки навіть без стерилізації. Продовжувати читання Маринуємо кавуни в банках з аспірином без стерилізації – покроковий рецепт маринованих кавунів з фото.

В’ялений короп в домашніх умовах – простий рецепт, як робити в’яленого коропа.

Короп – одна із самих популярних риб та є одною із найпоширеніших річкових мешканців у нашому рибному меню. До того ж це риба, яку можна купити та виловити самим на протязі довгого сезону. У великих супермаркетах коропи завжди доступні у продажу. Продовжувати читання В’ялений короп в домашніх умовах – простий рецепт, як робити в’яленого коропа.

Як солити річкову ікру для зберігання – рецепт соління ікри в домашніх умовах.

Річкова ікра – це справжній делікатес, який обов’язково сподобається тим, хто любить морепродукти. До того ж, зробити таке соління – зовсім не важко.  Продовжувати читання Як солити річкову ікру для зберігання – рецепт соління ікри в домашніх умовах.

Сира аджика з помідорів, перцю і часнику з аспірином

Аджика – це дуже смачний соус, який люблять всі. А щоб зберегти в ньому корисні речовини та скоротити час приготування – пропонуємо вам рецепт без варіння. Продовжувати читання Сира аджика з помідорів, перцю і часнику з аспірином

Домашнє засолювання кільки, оселедця, салаки або як засолити рибу в домашніх умовах.

До гарніру з картопляного пюре, безсумнівно, найкращим доповненням стане солона риба. Але не завжди куплена рибка робить обід вдалим і приємним. Все може зіпсувати несмачно засолена магазинна риба. Тут на виручку прийде, пропонований нами, домашній рецепт засолювання такої риби як кілька, оселедець або салака. Продовжувати читання Домашнє засолювання кільки, оселедця, салаки або як засолити рибу в домашніх умовах.

Засолка лососевих (кети, горбуші) – як посолити рибу смачно і швидко в домашніх умовах.

Смачна солона горбуша і кета стануть прикрасою столу самого вибагливого гурмана. Цей сухий рецепт засолювання допоможе господиням приготувати лососевих швидко і смачно. Продовжувати читання Засолка лососевих (кети, горбуші) – як посолити рибу смачно і швидко в домашніх умовах.

Кабачки мариновані з огірками і аспірином – смачне асорті на зиму

Смачні овочеві асорті на зиму можна готувати з різних овочів. На цей раз заготовлю кабачки мариновані з огірками і таблетками аспірину. Продовжувати читання Кабачки мариновані з огірками і аспірином – смачне асорті на зиму