Вітальні листівки на Прощену неділю

Вітальні листівки на Прощену неділю та привітання українською мовою

Прощена неділя – це останній день Масляного тижня. В цей, останній святковий день перед початков Великого посту, крім веселих розваг принято ще й просити пробачення та приносити свої вибачення за заподіяні вами та, відповідно, завдані вам образи та біль. Зібрані тут українські красиві листівки на Прощену неділю та гарні  невеликі вірші та короткі смс-привітання з Прощеною Неділею на українській мові допоможуть вам зробити це якнайкраще.

Вітальні листівки з Прощеною неділею

Тут можете знайти та безкоштовно скачати просто красиві та гарні християнські картинки без текста, а також відкритки з коротким текстом поздоровлення у віршах та прозі.

Гарні картинки-привітання на Прощену неділю українською мовою

Ці безкоштовні картинки-поздоровлення можно просто завантажити на телефон, комп’ютер та відправити на вайбер, ватсап або помістити у соцмережах як статус-вітання. Якщо хочете відправити просто смс-ку, то наберіть вподобаний короткий віршований текст на свій смартфон чи айфон.

Красиві музичні відео-листівки з Прощеною неділею

Смішні та жартівливі відео-привітання

Ми щиро раді, якщо вам сподобались зібрані нами картинки-привітання та вітальні листівки на Прощену неділю. Значить ви змогли легко та швидко привітати усіх, кого хотіли.

Може вам ще знадобляться:

З святом усіх!

Залишити відповідь