Вітальні листівки на Жіночий день без тексту

Листівки з 8 Березня – Жіночим Днем – кращі поздоровлення для мами, бабусі, коханої, подрузі, колезі

Зібрані на цій сторінці сучасні анімаційні gif-ки, красиві, жартівливі і прикольні картинки з поздоровленнями на українській мові або милі та гарні зображення без тексту допоможуть вам привітати на Жіночий день самих різних жінок, що є у вашому житті. Відібрані тут кращі листівки з 8 Березня можете відіслати як мамі, так і бабусі, як жінкам колегам, так і коханій жінці або просто хорошій подрузі.

А чи відомо вам, що в перший раз Міжнародний жіночий день був відзначений американськими жінками ще в 1909 році. Він довго не мав офіційного статусу. Тільки в 1977 році за рішенням ООН 8 березня стало офіційно відзначатися як Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир.

Ну а тепер, саме час пройтися по розділах і вибрати кращі поздоровлення-картинки.

Сучасні анімаційні листівки з 8 Березня

Красиві листівки на 8 березня

Вітальні картинки з Жіночим днем, зібрані в цьому розділі, містять невеликі поздоровлення українською мовою. Вірші-привітання різні – як класичні, красиві і милі, так і жартівливі та прикольні.

Вітальні листівки на Жіночий день без тексту

Музичні вітання та відео-листівки з 8 Березня

Вподобані безкоштовні вітальні листівки на 8 Березня відправляйте хоч на телефон, хоч на ватсап або вайбер. Якщо ви вже обрали потрібне зображення, то безкоштовно скачати (завантажити) і відправити за потрібною адресою кожен зможе легко та просто.

Зі святом вас, любі жінки, улюблені, подруги, мами і бабусі! 🙂

Залишити відповідь