Листівки до Дня медика медику-чоловікові

Листівки до Дня медика – гарні з привітаннями та прикольні

На цій сторінці сайту для вас зібрані україномовні листівки з Днем медика. Ця колекція дозволить вам привітати друзів, рідних або колег з їх професійним святом, яке відоме нам як День медика або День медпрацівника. Це свято не має постійної дати і відзначають його в Україні щороку в третю неділю червня.

Крім загального для всіх Дня медпрацівника, у багатьох країнах відзначають ще й професійні свята працівників по окремих галузях медицини. Так, Всесвітня організація здоров’я ініціювала Міжнародний день лікаря відзначати в перший понеділок жовтня, третя субота вересня – це День хірурга, 20 травня відзначають як День травматолога, 5 травня – свято акушера, а 12 травня привітання приймають медсестри.

Зібрані у нас гарні вітальні листівки з привітаннями на українській мові підійдуть медику будь-якої спеціальності, напряму або категорії. Підійдуть вони не тільки для привітання з Днем медика, але і в разі, якщо у вашого улюбленого лікаря день народження. Робіть свій вибір! Адже у нас зібрані листівки з Днем медика різні: самі гарні та прикольні, красиві сучасні анімаційні гифки-картинки, прості, традиційні та з поздоровленнями. Пам’ятайте, що завантажити і відправити адресату вітальні листівки можна абсолютно безкоштовно на любий пристрій: на телефон, емейл, Ватсап (WhatsApp), або Вайбер (Viber).

Красиві листівки з Днем медичного працівника

Вітальні листівки з Днем медпрацівника з привітаннями

Листівки до Дня медика анімовані (гифки)

Картинки-листівки з Днем медика прикольні і смішні

Вітальні листівки з Днем медичного працівника – колегам

Листівки до Дня медика медику-жінці

Листівки до Дня медика медику-чоловікові

Відео-привітання з Днем медичного працівника

(Айболіт, листівка, медик, день медика)

Сподіваємося, що ви знайшли потрібні саме вам красиві вітальні листівки з Днем медичного працівника. З професійним вас святом, дорогі наші Медики!

Залишити відповідь