Їстівний фізаліс сушений на зиму в домашніх умовах – як сушити фізаліс родзинковий.

Їстівний фізаліс поділяється на різні види: дикий, овочевий та ягідний. Це чудова культура, що має полівітамінні властивості, у його складі відомі й дуже потрібні людям різного віку вітаміни А, В1, В2, В6, а також В12. Червоне забарвлення вказує на наявність лікопену, що знаменитий своєю антиоксидантною дією та вживається для профілактики ракових захворювань. Для споживання людьми підходить овочевий та ягідний фізаліс, а другий має ще й більш яскраво виражений смак: кисло-солодкий. Як стало відомо вченим історикам, ним харчувалися ще з часів стародавніх інків. Отже, ми не відкриваємо нове, а згадуємо добре перевірене. Плід на вигляд схожий на бульбашку, а коробочка, наче вирізьблений маленькими ножицями, китайський ліхтарик.

Продовжувати читання Їстівний фізаліс сушений на зиму в домашніх умовах – як сушити фізаліс родзинковий.

Як зробити цукати з гарбуза в домашніх умовах в електросушарці

Цукати можна робити з багатьох овочів та фруктів. І гарбуз – це не виключення. Пропонуємо вам дуже простий та швидкий рецепт приготування цукатів з гарбуза. Продовжувати читання Як зробити цукати з гарбуза в домашніх умовах в електросушарці

В’ялені кабачки на зиму – незвичайний рецепт домашньої заготовки з кабачків

В’ялені кабачки – це оригінальний рецепт, який легко приготувати. А на смак така заготовка просто неймовірна. Продовжувати читання В’ялені кабачки на зиму – незвичайний рецепт домашньої заготовки з кабачків

Картопля сушена – простий рецепт сушки картоплі в домашніх умовах.

Картопля сушена – це свого роду картопляні чіпси, тільки на відміну від останніх – корисні для організму. Сушіння овочів і фруктів в наші дні стає все більш популярним. Цей простий рецепт заготовки з картоплі, напевно, сподобається людям, які не мислять себе і свій відпочинок без наметів і природи. Сушена картопля, цілком, замінить свіжі бульби, але важити буде у багато разів менше. Продовжувати читання Картопля сушена – простий рецепт сушки картоплі в домашніх умовах.

Сушений червоний перець гострий – простий рецепт наших бабусь як сушити гіркий перець в домашніх умовах.

Існують різні способи заготовлення про запас гіркого перцю. Один з найпростіших і легких способів, при якому зберігаються всі вітаміни і не втрачається гострота – це сушіння. Можна, звичайно, скористатися сучасною сушаркою для овочів і фруктів, але, чому б не спробувати зробити це по старому перевіреному рецепту наших бабусь? Продовжувати читання Сушений червоний перець гострий – простий рецепт наших бабусь як сушити гіркий перець в домашніх умовах.